Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony rodzinnej, a także do jej współredagowania. Pragniemy przedstawić historię i współczesne dzieje rodziny Skrzetuskich oraz rodzin z nią spokrewnionych.

  Nie ma zapewne Polaka, który by nie czytał "Trylogii" Henryka Sienkiewicza, lub przynajmniej nie oglądał filmowych ekranizacji "Pana Wołodyjowskiego", "Potopu" czy wreszcie "Ogniem i Mieczem". Dzięki Sienkiewiczowi nazwisko Skrzetuskich stało się znane nie tylko w Polsce, ale i wszędzie tam na świecie, gdzie docierały książki naszego wielkiego pisarza...

» więcej, Andrzej Skrzetuski

Menu Strony:


» Aktualności
» Manifest
» Galeria fotograficzna
» Historia Rodziny
» Dokumenty
» Drzewo genealogiczne
» Skrzetuscy dzisiaj
» Genealogia
» O autorze
» Rodzina Kaczorowskich
» Ogniem i Mieczem
» Księga Odwiedzin 


Prawa autorskie

  Skrypty php i oprawa graficzna została wykonana przez Marka Skrzetuskiego, przy wykorzystaniu materiałów na wolnej licencji.
  Znajdujące się na stronie teksty są autorstwa Andrzeja Skrzetuskiego, jeśli nie zastrzeżono inaczej.
  Znajdujące się na stronie materiały ikonograficzne i zdjęcia pochodzą z archiwów rodzinnych, Wikipedii oraz instytucji państwowych, jesli nie zastrzeżono inaczej.
  Wykorzystane materiały powstałe przed ponad 70 laty od śmierci autora są objęte wolną licencją.
  Znajdujące się na stronie fragmenty witryn wykorzystywane są na prawie cytatu, pozostają w oryginalnej treści i służą zapewnieniu bezawaryjnej dostępności znalezionych w Internecie danych. Wszelkie prawa do nich posiadają ich autorzy.

 

Redakcja i administracja strony prowadzona przez Andrzeja Skrzetuskiego.

 

:: Statystyki :: Prawa autorskie :: Kontakt ::